Kempings un jahtas

Camping&Yachts atrodas gandrīz pašā pilsētas sirdī, tikai 3,4 km attālumā no Vecrīgas, padarot to tikai dažu minūšu braucienā ar automašīnu, 15 minūšu braucienā ar velosipēdu vai 45 minūšu gājiena attālumā. Jūs varat apvienot savu pastaigu ar Rīgas vecpilsētas panorāmas un Ķīpsalas vēsturisko ēku (UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā) apbrīnošanu.

Kemperu parks ir dzimis no mūsu mīlestības ceļot un izzināt pasauli. Gadiem ilgi mēs esam pavadījuši vasaras, ceļojot kopā ar ģimenēm pa dažādām Eiropas un Āzijas valstīm, iepazīstot viņu kultūru un cilvēkus. Mēs bijām tik pārsteigti par ievadu un tīklu veidošanu, ka nolēmām atvērt savu treileru parku mūsu noliktavas un biroju centra teritorijā. Pateicoties mūsu pieredzei, apkārtnes piemērotībai un lieliskajai atrašanās vietai, jau vairākus gadus katru vasaru baudām jaunas paziņas.

Mūsu treileru parkam ir tieša krasta līnija ar Daugavas ūdeņiem, kas uzlādēs jūs ar savu mieru, kā arī zaļā zona, kur jūs varat uzstādīt savus atzveltnes krēslus, brokastu galdu vai telti, lai baudītu saullēktu vai Vecrīgas panorāmu.

Rīgas ūdensceļi ir brīvi pieejami ikvienam iedzīvotājam vai apmeklētājam, tāpēc jūs varat izpētīt pilsētas vēsturisko centru, lielākās Daugavas salas, kā arī pašu Ķīpsalu uz savas vai nomātas laivas vai SUP klāja. Tas ir lielisks veids, kā izbaudīt saullēktu vai saulrietu, izpētīt pilsētu vai varbūt noķert kādu no koncertiem, kas bieži notiek upes krastos.

Mums ir viss nepieciešamais, lai jūsu Rīgas apmeklējums būtu pēc iespējas ērtāks un patīkamāks!

Vēlamies jūs brīdināt, ka ir iespējams trokšņains vakars, jo Daugavas krasti bieži tiek izmantoti koncertiem un diskotēkām, un upe ir labs akustiskais diriģents. Ja vēlaties mieru koncerta laikā, mēs ar prieku nodrošināsim jūs ar kvalitatīviem ausu aizbāžņiem.

Cart

Cart is empty.